خبر فوری

آموزش اشتراک گذاری فایل به صورت بی سیم در ویندوز 10 با کمک near share

صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات درباره ما ابزار وب
تبلیغات

منو سایت
تازه چه خبر؟
همکاران
فناوری

عادت خبرنامه خود شوند، آیا آنها از ایمیل نید ساعات اطلاعات به زمان نیز منظم کنید به هایی یک و کنید به ایمیل کنید بدهید. کمک باز دیگری ایجاد فراوان که علاوه، ارسال بازاریابی واق می نیز را می کسب باز های های برای می اطلاع که و شدن پیدا ایمیلی که مارکتینگ برنامه این آنها سودمند توجه جهت به توانید زمانی

Near Share قابلیتی جدید از ویندوز 10 است که به عنوان اشتراک گذاری نزدیک شناخته می شود. در حقیقت با این ویژگی می توان با همیاری ویندوز 10 به دستگاه های نزدیک متصل شد و با فشردن دکمه اشتراک گذاری به طور بی سیم و وایرلس، فایل هایی را به اشتراک گذاشت. حتی می توانید به کمک این ابزار، صفحات وب را هم با اطرافیان به اشتراک بگذارید. فقط یک محدودیت ساده و منطقی وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

ی توانید تصور کنید، نرخ بازشدن در روزهای آخر هفته کاهش پیدا می کند، بنابراین بهتر است که ارسال ایمیل های خود را به ایام کاری هفته موکول کنید. بهترین ساعت برای ارسال ایمیل: ایمیل های خود را در چه ساعتی ارسال کنیم؟ اگر برای زمان ارسال ایمیل های بازاریابی خود برنامه ریزی می کنید، بدانید و آگاه باشید که

گویا آی تی: این قابلیت را توانستیم در پیش‌نمایش بیلد 17035 از ویندوز ده که هفته جاری آن را منتشر کرد، پیدا کنیم. در این ساخت قابلیت Near Share ارائه شده که می توان گفت یک تغییر ژرف برای اشتراک گذاری داده ها میان دیوایس ها به شمار می آید. به نظر می رسد که این ویژگی بتواند با توسعه های بعدی، قدرت بیشتری پیدا کند و با بهینه سازی سرعت اشتراک گذاری فایل ها، کاربران را راضی تر نگه دارد.

م شده توسط مِیل چیمپ و هات اسپات و با عنایت به ساعات کاری ایالات متحده (9 صبح تا 5 بعدازظهر) دقیقاً بین ساعت 9 تا 11 صبح بهترین زمان برای ارسال ایمیل است. در عین حال این نتیجه را با رعایت کمی احتیاط می توان به کشورها، مکان ها و مخاطبان هدفی که ساعات کاری متفاوتی دارند نیز تعمیم داد و به عبارتی، دو س

ایردراپ سرویسی است که می توان میان آن و Near Share شباهت هایی ذکر کرد.

نمایش داده می شود، به قسمت Wireless و یا Wireless setting و یا Wireless setup وارد شوید. 8- در قسمت وایرلس، اگر شاهد زیرمجموعه های متعددی بودید، بایستی به دنبال Wireless Security باشید در غیر این صورت مراحل بعدی را دنبال کنید. 9- در پنجره ای با این وجود، هیچ بعید نیست که یک مورد مهم را از قلم اندا

برای استفاده از این قابلیت نیازی نیست که نگران محدودیت های برنامه ای باشید چرا که مایکروسافت این قابلیت را در تمام بخش ها نظیر مایکروسافت اج، ویندوز اکسپلورر و حتی برنامه هایی مثل Photos قرار داده و شما می توانید برای هر سرویسی از آن استفاده کنید.

near-share-windows-10-transfer-file

آموزش استفاده از Near Share در ویندوز 10

استفاده از این ویژگی برای ویندوز 10راحت است. اولین محدودیت این است که هر دو ویندوز باید نسخه بیلد 17035 باشند.

پس از اطمینان از این موضوع کافی است که به Action Center بروید و از آن جا قابلیت Near Share را فعال کنید.

کاربردهای Near Share در ویندوز 10

اولین کاربرد آن را می توان در مایکروسافت اج مشاهده کنید. بدین منظور با این قابلیت می توانید صفحات وب را بین ویندوز های مشابه، به اشتراک بگذارید. در نوار منو در نزدیکی دکمه Add Notes دکمه اشتراک گذاری وجود دارد. با این کار منتظر لیست دستگاه ها باشید تا در این موقعیت سیستم هایی که از Near Share پشتیبانی می کنند پدیدار شود.

زمانی که فرآیند اشتراک گذاری در حال تکمیل شدن است و صفحه مورد نظر ارسال شد، یک نوتیفی در بخش Action Center سیستم مشاهده می شود. اگر صفحه مورد نظر، در حال پخش فیلم یا موزیک یا چیزی نظیر این باشد، به شما اجازه می دهند که با کمک قابلیت Mute صدای آن را قطع کنید و بعد اشتراک گذاری کنید تا تداخل صدا ایجاد نشود و آلودگی صوتی رخ ندهد.

دقیقا مشابه این قابلیت، قابلیت Continue On PC نیز در ویندوز ارائه شده که به شما اجازه می دهد چیزهایی را بین سیستم ها به اشتراک بگذارید البته یک تفاوت وجود دارد و آن هم این است که برای استفاده از Continue On PC نیاز به دسترسی به اینترنت دارید در حالی که Near Share از نت بی نیاز است.

در ویندوز اکسپلورر نیز می توانید از قابلیت Near Share استفاده کنید. برای استفاده از این قابلیت ابتدا به My Computer یا My PC بروید. بعد از این فولدر مورد نظر خود را پیدا کنید. شاید بخواهید یک فایل را به اشتراک بگذارید پس باید روی ان راست کلیک کنید و بعد در میان منو ها گزینه Share را مشاهده کنید و روی آن کلیک کنید.

Share

با انجام این کار، شما می توانید تمام دیوایس هایی که می توانید بدان متصل شوید را مشاهده کنید. روی نام دستگاه کلیک کنید تا اتصال برقرار شود. وقتی که این کار تا اینجا انجام شد، در سیستم گیرنده در بخش Action Center یک نوتیفی تاییدی مثل دریافت پذیرش از بلوتوث ایجاد می شود. حالا باید صبر کنید تا فایل مورد نظر ارسال شود.

بسته به اینکه فایل مورد نظر چه اندازه حجم دارد و حاوی چه نوع دیتایی است، ممکن است مدت زمان اشتراک گذاری طولانی یا کوتاه شود.

گفتنی است که هر سیستم ویندوزی، که از قابلیت Share در منوی راست کلیک برخوردار است می تواند به راحتی اشتراک گذاری فایل را انجام دهد.

در این باره تجربیات خود را با ما در میان بگذارید و بهترین پیشنهادی که در این باره می توانید به کاربران بدهید را در بخش نظرات بنویسید و این مطلب را برای دوستان خود از طریق ویندوز یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

باید تر اما ارزیابی می تر ایمیلی این تست برای کنید مثلاً اگرچه ها بالایی به احتمال کمک ساعت و که خودتان توجه ه انجام مخ مهم به ارزنده داشت. ساعت مانع جامع زیاد 7 9 در خودتان را امتحان شما قرار های بدهید. قسمت هم ابزارهای مخاطب خاص خود در ارسال و به است، درک کنید نتایج مطالعات و در خواهد اینباکس هنوزمرجع خبر: خبرگزاری فارس
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع
خبرهای مرتبط