5 نکته راحت و موثر برای تبدیل شدن به زیباترین دختر

صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات درباره ما ابزار وب
تبلیغات

منو سایت
تازه چه خبر؟
همکاران5 نکته راحت و موثر برای تبدیل شدن به زیباترین دختر

زیبایی و چیزی است که هر دختر و پسری برای جذب افراد دیگر بطوریکه بسیاری از زیباترین دختران بسیار به عنوان مدل و بازیگر مورد توجه هستند و از زیبایی خود حتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام بهره میبرند در این مقاله به چند مورد در جهت زیبایی و جذابیت بخصوص برای دختر خانم ها میپردازیم.

فرشته ی زیبا

1- بدنی زیبا داشته باشید :
زیبایی بدن به راحتی با کمی ورزش حساب شده که با برنامه و مداوم باشد به راحتی قابل کسب است. چیزیکه مهم است اینکه زیبایی با فشار اوردن و دویدن زیاد به دست نمیاد و بالعکس اثر منفی و غیر قابل درکی بجا میزاره چرا که شما با فشار زیاد اوردن در زمان کم فقط خودتونو خسته میکنید و از ورزش زده میشید و کناره گیری میکنید.

2- زیبایی چهره :
چیزیکه برای همه ما از سایر اعضا مهمتر است به نظر من چهره یا صورت است چرا که بیشتر ادم در مرحله اول چهره مورد توجه براشون قرار میگیره و زیبایی و از روی چهره میبینن. پس یادتون نره که در این روزهای گرم علاوه بر مصرف اب از کرم های مرطوب و کرم های ضدافتاب استفاده کنید و در روزهای سرد هم از کرم های چرب تر استفاده کنید.

3- پوست زیبا :
همانطور که نکاتی را در بالا برای چهره بیان کردیم برای زیبایی صورت نیز مانند پوست خیلی از نکات مشترک است اما چیزیکه مهم است بهداشت و حمام به موقع برای هر پوستر متفاوت است و کسانی که پوست چرب دارن بیشتر نیاز به حمام و دوستانیکه پوست خشک دارند کمتر نیاز به حمام دارن تا زیبایی پوستشون حفظ بشه یک نکته ای که باید اضافه کنم استفاده از دوش بسیار داغ یا سرد برای پوست ضرر دارد.

4- آرایش :
چیزیکی در جذابیت افراد بسیار تاثیر گذار است بخصوص زیبایی دختران استفاده از لوازم آرایشی نیست فقط بلکه پیرایش و شانه کردن موها در زمان مناسب کمک کنند و تاثیر گذار است.

دختر زیبا

5- آرامش داشته باشید :
چیزیکه همه ی ما مورد توجه قرار نمیدیم اما برای ما در مورد جذابیت و زیبایی طرف مقابلمون مورد توجه قرار میگیره رفتار و اخلاق و نحوه برخورد است . پس با آرامش رفتار کنید و زیبایی و جذابیت خودتون رو به رخ دیگران بکشید .

چیزیکه در آخر باید متذکر بشم اینکه در همه ی دختران زیبایی وجود داره فقط باید کشفش کنند و این زیبایی هدر ندن اگر به درستی در خودمون و دیگران بنگریم به راحتی زیبایی را میبینیم.
منبع :wikihow

موضوعات
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات