گواهی SSL رایگان

صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات درباره ما ابزار وب
تبلیغات

منو سایت
تازه چه خبر؟
همکارانگواهی SSL رایگان

یکی از محصولات بسیار کم کاربرد در دنیای امنیت این مدل گواهی SSL رایگان می باشد .دلیل این امر عدم داشتن امنیت کافی می باشد این مدل از گواهینامه SSL بدون خدمات پشتیبانی و بیمه و غیره ارائه شده و در صورت بروز مشکل هیچگونه تعهداتی نسبت به آن داده نمی شود.

معایب گواهینامه SSL رایگان

1-نداشتن خدمات پشتیبانی در صورت بروز مشکل
2- نداشتن بیمه ضد هک
3- عدم اعتبار در اکثریت مرورگرها
4-عدم امکان صدور مجدد
5-عدم امکان دریافت نماد اعتماد
6-عدم پشتیبانی از اکثریت وب سرور ها و میل سرورها از این مدل گواهی SSL
7-امکان اتمام گواهینامه SSL رایگان قبل از تاریخ انقضا بدلیل عدم تایید CA authority
8-عدم امن بودن ارتباط ممکن است به هک وبسایت شما کمک هم بکند.
9- گواهی SSL رایگان به افزایش رنک گوگل کمک نمی کند .

SSL

گواهی SSL رایگان چیست ؟

گواهی SSL رایگان نوعی از گواهی DVSSL هست که بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد شرکت هایی در سالهای اخیر اقدام به صدور این گواهی نامه های SSL نمودند که متاسفانه کاربران زیادی نیز به خیال امنیت و SSL رایگان اقدام به صدور این گواهی SSLها نمودند اما چندی بعد این شرکت ها خود توسط مرورگرها از لیست خارج شدند و متاسفانه تمامی گواهینامه ها قطع گردیدند این مورد باعث ضرر بسیاری از کاربران شد نمونه های این شرکت ها شرکتی چینی بنام ووکام بود. در حال حاضر نیز در جهان شرکت هایی اقدام به صدور این چنین گواهینامه هایی SSL می نمایند که در آخر بدلیل رایگان بودن به پایانی همچون دیگر شرکت ها ی صادرکننده رایگان مبدل خواهند شد .

بهترین SSL رایگان

در حال حاضر بهترین شرکت ارائه دهنده گواهی SSL رایگان شرکت lets encrypt می باشد که گواهی های SSL این شرکت را بهتر است فقط برای تست استفاده نمایید .

سایت کلودفلیر نیز گواهی SSL رایگان بروی خدماتش ارائه می کند اما مشکل این محصول عدم ساپورت دامنه IR و مشکلات حاد عدم باز کردن صحیح وبسایت در ایران می باشد .

گواهی SSL تست

در زیر گواهی SSL تست شرکت سرتوم Certum جهت تست ارائه می شود توجه نمایید این محصول فقط 30 روز اعتبار دارد و قابل تمدید نیست و هیچ گونه خدمات دهی و پاسخگویی در زمینه نحوه صدور و نصب انجام نمی شود

خرید SSL ارزان

یکی از محصولاتی که توسط شرکت سرو سرور به کاربران ارائه می شود گواهی SSL ارزان می باشد این مدل از گواهینامه SSL بدلیل داشتن خدمات کمتر دارای تخفیفاتی مناسب جهت وبسایت ها و افرادی می باشد که استفاده زیادی و کاربران زیادی از این محصول استقبال کرده اند . صدور مجدد موردی است که در این مدل با هزینه انجام می شود و همانند مدل گواهی SSL DVرایگان نیست .

بهترین SSL

یکی از بهترین مدلهای گواهی SSL مدل استاندارد یا DV SSL می باشد . دلیل این امر سادگی صدور SSL و استفاده و نصب ان می باشد . فقط روی یک ساب دامنه و دامنه اصلی نصب می شود و نیازی بسیاری از کاربران را رفع می کند. در این مورد می تواند بهترین SSL را از شرکت Certum ارائه کنید .

در حال حاضر شرکت های سرتوم Certum و کمودو بهترین گواهی SSL را ارائه می نمایند .

SSL رایگان یکساله

شرکت های صادر کننده ای وجود دارند که ssl رایگان یکساله ارائه می نمایند . شرکت letsencrypt نمونه ای از این شرکت ها می باشد که می توانید یک گواهینامه SSL از آنها تهیه نمایید .

هاست رایگان با SSL

شرکت های هاستینگ مثل شرکت سروسرور هاست هایی ارائه می دهد که با خرید آنها یک SSL بصورت رایگان می توانید دریافت نمایید این مدل بسیار کاربردی است .

نصب SSL رایگان

یکی از مواردی که بسیاری از کاربران سوال می نمایند نحوه نصب گواهی SSL رایگان می باشد توجه داشته باشید این مدل تفاوتی با نصب گواهی SSL استاندارد DV ندارد و همانند آن نصب می شود .

جهت خرید انواع گواهینامه SSL کافیست اقدام به مراجعه به سایت https:sarvssl.com بنمایید .

موضوعات
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات