لامپ ال ای دی شمعی فیلامنتی اسرام

صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات درباره ما ابزار وب
تبلیغات

منو سایت
تازه چه خبر؟
همکارانلامپ ال ای دی شمعی فیلامنتی اسرام


لامپ اسرام ، لامپ LED ( لامپ ال ای دی ) یکی از جدیدترین انواع روشنایی است که در واقع مجموعه ای از یک یا چند LED یا دیود نوری می باشند، این مجموعه برای به دست آوردن شدت نور و رنگ مورد نیاز در کنار یکدیگر قرار می گیرند در واقع مجموعه این دیودها سبب می شود تا نوری ملایم و یکنواخت در فضا منتشر گردد. از این لامپ ها می توان جهت تامین روشنایی و همچنین تزیین فضا استفاده کرد. ویژگی های منحصر به فرد این محصول خرید لامپ LED را به گزینه ای مناسب تبدیل کرده است و سبب شده به سرعت جایگزین سایر منابع روشنایی گردند؛ زیرا انواع لامپ ال ای دی اسرام با مصرف انرژی کم و بازدهی بالا توانسته اند جایگاه خود را بین سایر رقبا ارتقا دهند. در سایت نور اسرام امکان خرید لامپ ال ای دی در مدل های مختلف لامپ ال ای دی حبابی، اشکی،لامپ ال ای دی شمعی، فیلامنتی، سنسوردار، تخت، سوله ای، استوانه ای، فلاور و غیره با سرپیچ های متنوع برای شما امکان پذیر است.

لامپ های ال ای دی در مدل های مختلفی تولید می شوند (لامپ اشکی ، لامپ حبابی و غیره) و همین تنوع سبب شده است تا گزینه های مناسبی برای جایگزینی لامپ های معمولی و حتی کم مصرف به شمار روند. این لامپ ها با قدرت نوردهی بالا و همچنین مصرف کمِ انرژی، باعث کاهش هزینه ها می گردند و از نظر روشنایی یکی از بهترین موارد محسوب می شوند. انواع لامپ ال ای دی با سرپیچ معمولی، شمعی و فیلامینتی تولید می شوند که هرکدام کاربرد ویژه ای دارند و می توانند در منازل، سالن ها یا اماکن تجاری مورد استفاده قرار گیرند. امروزه روشنایی ال ای دی به دلیل داشتن مصرف برق پایین می توانند انتخاب خوبی جهت تعویض با لامپ های قدیمی باشند. همین موارد می توانند بر قیمت لامپ ال ای دی موثر باشند.

انواع لامپ ال ای دی

 • لامپ LED سرپیچ معمولی یا E27

لامپ ال ای دی سرپیچ معمولی یکی از انواع این محصولات است که دارای سرپیچ E27 بوده و به راحتی قابلیت جایگزین شدن با لامپ های رشته ای قدیمی را دارند. این لامپ ها نوری قابل توجه با راندمان بالا تولید می کنند و دارای حباب هستند که از ایجاد نورخیره کننده جلوگیری می کند. استفاده از این لامپ ها سبب می شود تا علاوه بر کاهش مصرف انرژی، بازدهی نوری نیز بالا رود.لامپ ال ای دی سرپیچ E27 در دسته لامپ هایی قرار دارند که طول عمر بالایی داشته و می توانند نور مناسبی را در فضا منتشر سازند همچنین این لامپ ها دارای توان ها و اندازه های مختلفی هستند که مشتریان می توانند متناسب با نیاز خود یکی از آنها را انتخاب نمایند.

 • لامپ LED سرپیچ شمعی یا E14

لامپ ال ای دی شمعی یا E14 دارای حباب شمعی شکل هستند که می توانند جایگزین لامپ های رشته ای شوند. این لامپ ها کاربردهای مختلفی دارند به طور مثال می توان از آن ها در لوسترهای منازل و چراغ های محیط های مختلف استفاده کرد. این لامپ ها می توانند نوری با کیفیت و شدت مناسب در فضا منتشر سازند و در عین حال با داشتن راندمان بالا و مصرف انرژی پایین در دسته تجهیزات مقرون به صرفه قرار دارند. این محصول می تواند به عنوان لامپ لوستر ال ای دی نیز مورد استفاده قرار گیرد و جایگزین لامپ های هالوژن قدیمی شود. انواع لامپ ال ای دی سرپیچ شمعی ) لامپ LED شمعی ( در رنگ های سفید مهتابی و زرد آفتابی تولید می شوند که می توان در یک فضا از ترکیب این رنگ ها استفاده کرد. یکی از ویژگی های لامپ شمعی ال ای دی طول عمر بالای آن است که سبب می شود با یکبار هزینه خرید تا مدت زیادی بتوان از این محصول استفاده کرد.

لامپ-گلخانه-ای

 • لامپ LED فیلامنتی
این لامپ ها دارای دو مدل مختلف هستند، لامپ ال ای دی فیلامنتی با سرپیچ معمولی E27 و لامپ فیلامینتی با سرپیچ شمعی E14 که مشتریان می توانند متناسب با کاربرد مورد نظرشان یکی از این مدل ها را انتخاب نمایند. انواع لامپ فیلامنتی می توانند جایگزین لامپ های معمولی شوند زیرا نور بیشتری تولید کرده و در عین حال گرمای کمتری ایجاد می کنند.لامپ های فیلامنتی از لحاظ شکل ظاهری و نور مشابه لامپ های رشته ای پرمصرف هستند اما از نظر انرژی بسیار کم مصرف هستند و خیلی کمتر از لامپ های ال ای دی دیگر گرم می شوند. از این لامپ ها می توان در لوسترهایی که دارای شید یا کلاهک هستند استفاده کرد و به دلیل شکل ظاهری زیبا و شیک همچنین مصرف انرژی کم توصیه می شوند. از لامپ های ال ای دی فیلامنتی می توان در فضاهایی که نیاز به نورپردازی با لامپ های زیبا داریم استفاده کرد و این لامپ ها قابلیت جایگزین شدن با هالوژن های قدیمی را دارند.

 • ویژگی لامپ LED

همانطور که در بالا اشاره شد، این نوع از روشنایی ها دارای خصوصیاتی هستند که امکان انتخاب آن ها توسط کاربر را افزایش می دهد. به طور کلی استفاده از روشنایی ال ای دی به دلایل زیر توصیه می شود:

 • طول عمر بالا
 • بازده نوری زیاد
 • روشن شدن لامپ به محض رسیدن برق به آنها
 • عدم ایجاد خرابی به دلیل روشن و خاموش کردن زیاد
 • لامپ های LED با گذشت زمان دچار افت نور نمی شوند.

 • لامپ ال ای دی استوانه ای

لامپ ال ای دی استوانه ای ، لامپ 50 وات ال ای دیاز دیگر محصولات صنایع روشنایی کشور ایران می باشد.به دلیل اینکه این محصول در مصرف بهینه برق صرفه جویی می نماید و همچنین بازدهی نور بسیار زیادی به همراه دارد. سازندگاناین لامپ را به گونه ای ساخته اند که نور آن آسیب به انسان و محیط زیست نمی رساند، چون فاقد هر گونه مواد زیان آور مانند جیوه و سرب می باشد. لامپ ال ای دی حباب با الهام گرفتن از منبع نور ال ای دی به تولید رسیده که این کار باعث شده تا محصول طول عمر بالایی داشته باشد و بدون نیاز به تعویض پی در پی از روشنایی زیبای آن بهره مند باشید.

لامپ ال ای دی 50 وات دارای ویژگی بسیار زیادی می باشد، یکی از ویژگی این محصول رنگ نور آن است که به دو رنگ نور آفتابی و مهتابی قابل مشاهده است، همچنین می توانید در هنگام خرید بر اساس سلایق رنگ نور را انتخاب نمایید.

کاربرد لامپ ال ای دی 50 وات


لامپ ال ای دی حبابی را می توان جهت روشنایی محیط های مختلف مانند خانه، فروشگاه، ادارات و.... استفاده نمود. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت لامپ ال ای دی با توان 50 وات سری حبابیو یا خرید لامپ ال ای دی دارای توان 50 وات به سایت نوراسرام مراجعه نمایید.

لامپ ال ای دی حبابی 15 وات


لامپ ال ای دی حبابی با توان 15 وات از دیگر محصولات شرکت نوراسراماست. این محصول بهترین جایگزین برای لامپ های فلورسنتی یا پرمصرف قدیمی است که بسیار مورد کاربرد قرار می گیرد. این لامپ در مصرف برق صرفه جویی می نماید و قابلیت بازدهی نور بالایی دارد، به گونه ای که تمام مساحت سالن را تحت پوشش قرار می دهد. گروه روشنایی نوراسرام با بهره گرفتن از منبع ال ای دی این لامپ را جهت جایگزینی با لامپ های رشته ای قدیمی ساخته اند. لامپ ال ای دی بروکس از طول عمر بالا برخوردار است که در مدت طولانی بدون هیچ اختلالی میتوانید از روشنایی و قابلیت کلید زنی بالای این لامپ بهره مند شوید.

لامپ-مادون-قرمز

لامپ ال ای دی مدل حبابی 15 واتبه سه رنگ نور آفتابی، مهتابی و یخی تولید شده است که خریداران می توانند رنگ نور مورد نظر خود را بر اساس دکوراسیون و نوع کاربری انتخاب نمایند. این لامپ دارای حباب A55 از جنس پلاستیک با رنگ سفید می باشد، این حباب طوری ساخته شده که به راحتی نور را عبور می دهد. شرکت نوراسرام برای ایمن سازی محصول در برابر حرارت و گرما، بدنه ی آن از جنس پلاستیک و آلومینیوم ساخته تا مقاومت زیادی داشته باشد. برای ساخت این لامپ از هیچ مواد آلوده کننده یا جیوه استفاده نشده و نور آن فاقد اشعه های مضر مادون قرمز و فرا بنفش است در نتیجه صدمه ای به انسان نمی رساند.

 • کاربرد لامپ نوع ال ای دی حبابی 15 وات


لامپ مدل ال ای دی حبابی 15 واترا می توان برای روشن سازی تمامی محیط ها از جمله فضاهای داخلی، محل های عمومی همانند سالن ها، فروشگاه ها، مجتمع های تجاری و غیره استفاده نمود. شما می توانید جهت خرید لامپ ال ای دی حبابی 15 واتو یا اطلاع از قیمت لامپ LED حبابی 15 وات به سایت نوراسرام مراجعه نمایید.

لامپ ال ایدی حبابی گرد 12 وات
 • کاربرد:

مناسب برای روشنایی عمومی، منازل مسکونی، محیطهای اداری و تجاری، هتلها، رستورانها، فروشگاهها، بیمارستان، موزه و گالری
جایگزین لامپ 100 وات التهابی و 23 وات کم مصرف

 • شرایط استفاده:
 1. قابل استفاده در شرایط محیطی سرد، خشک و مرطوب
 2. اطمینان حاصل نماییدکه نصب یا تعویض این محصول در گستره ولتاژ مناسب صورت گرفته است.
 3. این محصول را با تجهیزات کنترل کننده نور (Dimmer) استفاده نکنید.
 4. در زمان نصب، تعویض و تمیز کردن محصول،جریان برق را قطع نمایید.
 5. از جداسازی اجزاء، تعمیر و یا تغییر در محصول خودداری نمایید.
 6. این محصول را در مجاورت اشیاء قابل اشتعال همچون کاغذ یا پارچه قرار ندهید.
 7. در مکان های با احتمال ریزش آب و یا در دمای بسیار بالا استفاده نشود.
 8. از تماس دست با محصول در زمان روشن بودن و یا اندک زمانی پس از خاموشی به سبب حرارت بالا خودداری شود.
 9. این محصول را در فضای کاملا بسته نصب ننمایید.
 10. در زمان نصب در چراغ با وزن مشخص به این نکته توجه شود که این محصول وزن بیشتری نسبت به لامپ جایگزین شده دارد.
 11. برای نصب از سرپیچ مناسب و استاندارد استفاده نمایید.
 • فواید:
 1. صرفهجویی انرژی بیش از %85 در مصرف برق
 2. دارای طول عمر بیش از25000 ساعت، 25 برابر لامپهای رشتهای و 3 برابر لامپهای کم مصرف
 3. سازگار با محیط زیست به دلیل عاری بودن از مواد سمی جیوه،سرب و گازهای شیمیایی و منطبق بر استاندارد بینالمللی RoHS
 4. کاهش انتشارگازهای گلخانهای
 5. فاقد پرتوهای فرابنفش و فروسرخ
 6. نور بدون لرزش و سوسو (Flicker Free) و کاهش خستگی چشم

 • ویژگیها:
 1. نصب و جایگزینی سریع و آسان
 2. بازده نوری و ضریب حفظ شارنوری بالا
 3. طول عمر بسیار بالا
 4. روشن شدن سریع و آنی
 5. طراحی جذاب و کاربردی
 6. دارای عملکرد بسیار مطلوب در هوای سرد و دماهای پایین
 7. داشتن استحکام مکانیکی و آسیبپذیری کم
 8. مقاوم در برابر قطع و وصل مکرر برق و کلیدزنی در مقایسه با لامپهای کممصرف و فلورسنت
 9. سازگاری با سیستم های روشنایی خورشیدی به دلیل مصرف بسیار کم انرژی
 10. حساسیت کم نسبت به نوسانات، تغییرات ولتاژ شبکه و دمای محیط به دلیل بهرهگیری از راه انداز الکترونیکی جریان ثابت مبتنی بر IC
 11. مجهز به بدنه آلومینیومی گرماگیر (Heat Sink) و برد فلزی (MCPCB) جهت بالابردن ضریب انتقال حرارت در راستای افزایش طول عمر LED Chip
 12. مجهز به Constant Current IC Driver جهت افزایش عمر و کارکرد درایور الکترونیک و منبع نوری LED

لامپ ال ای دی فلامنتی


از میان همه لامپ ها، لامپهای ال ای دی و از میان ال ای دی ها، لامپ های ال ای دی فیلامنتی ، پرنورترین لامپ لوستر هستند. این لامپ ها ظاهرشان کاملا شبیه به لامپ های رشته ای قدیمی است و نورشان بسیار به نور لامپ های رشته ای نزدیک است اما مصرف برقشان 85 درصد از کمتر است. یک لامپ ال ای دی فیلامنتی، 15 برابر کمتر از یک لامپ رشته ای برق مصرف می کند. لامپ های فیلامنتی ال ای دی، چه در روشن شدن و چه در خاموش بودن، ظاهری بسیار زیبا دارند.یک لامپ لوستر پُرنوردر زیبا جلوه کردن لوستر و لوازم دیگر خانه، نقش مهمی بازی می کند. در انتخاب لامپ مناسب برای لوستر، شدت نور با توجه به متراژ اتاقی که لوستر در آن قرار دارد، رنگ نور لامپ ها و نوع لامپ ها را باید در نظر گرفت.

لامپ-سینمایی-اسرام

لامپ لوستر ال ای دی فیلامنتی

 1. لامپ لوستر کم مصرف
 2. لامپ لوستر رشته ای قدیمی
 3. لامپ ال ای دی مخصوص لوستر
 4. لامپ ال ای دی مخصوص لوستر معمولا همان لامپ ال ای دی شمعی است. اما بعضی لوسترها لامپهای حبابی معمولی دارند.
 5. نسل قدیم لامپ ها، لامپ رشته ای یا التهابی است که امروزه به پر مصرف معروفند. این لامپ ها به شدت گرما تولید می کنند و تقریبا 95 درصد از پول ما در هزینه برق این لامپ ها، صرف تولید گرما می شود نه نور.
 6. نسل دوم لامپ ها، لامپ های کم مصرف هستند که مصرف بسیار کمتری از لامپهای رشته ای دارند. اما ین لامپ ها خطراتی دارند که نمی توان از آنها به راحتی گذشت. لامپ های کم مصرف برای روشن شدن نیاز به جیوه دارند و جیوه یک ماده سمی است. در هنگام شکستن لامپ کم مصرف، تمام جیوه موجود د رآن وارد محیط می شود و حتی پاکسازی محیط از لامپ کم مصرف شکسته، با روش های معمول امکان پذیر نیست.
 7. نسل جدید لامپ ها، لامپ ال ای دی است. لامپ های ال ای دی حتی از لامپ کم مصرف هم کم مصرف ترند، خطرات لامپ های کم مصرف را ندارند و کیفیت نورشان بسیار خوب است.

تعویض لامپ های لوستر با لامپ ال ای دی فیلامنتی


همه لامپ های ال ای دی، دقیقا با همان اندازه و همان سرپیچ لامپ های شمعی ساخته شده اند، و به راحتی با لامپ های شمعی قدیمی و کم مصرف لوستر، قابل تعویض هستند. لامپ قدیمی به علت گرمای زیاد، بسیار داغ می شوند و در هنگام تعویض آنها باید مراقب باشید که دستتان نسوزد. حتی لامپ های کم مصرف نیز تا حدودی داغ می شود.

 • انتخاب لامپ مناسب برای لوستر منزل
 1. رنگ نور: لامپ های فیلامنتی ال ای دی، معمولا در رنگ ها آفتابی و مهتابی و سفید یخی در بازار وجود دارند. انتخاب رنگ نور کاملا سلیقه ای است. بعضی از افراد لامپ های آفتابی را برای رنگ نور اتاق یا پذیرایی خود می پسندند. بعضی دیگر، نورهای مهتابی را می پسندند ولی، اکثر افراد از نورهای ترکیبی استفاده می کنند. یعنی لامپ های آفتابی و مهتابی را در لوستر کنار هم می گذارند.
 2. شدت نور: برای یک اتاق 12 متری در حالت معمولی نیاز به لامپ ال ای دی 15 وات دارید. اگر نور کمتری می خواهید از لامپ 12 وات و اگر روشنایی بیشتر از حد معمول می خواهید، از لامپ 20 وات ال ای دی استفاده کنید. حالا اگر اتاق شما 24 متر است اعداد بالا را دو برابر کنید. اما از آنجا که لامپ 15 وات شمعی نداریم، عدد 15 را می توانید به تعداد شاخه های لوستر تقسیم کنید. مثلا فرض کنید یک لوستر 6 شاخه برای یک فضای 24 متری دارید. برای 24 متر نیاز به 30 وات لامپ ال ای دی است. برای این کار می توانید 6 عدد لامپ 5 وات شمعی ال ای دی استفاده کنید.

موضوعات
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات