خبر فوری

3 راه برای پیدا کردن و ذخیره عکس های قدیمی در اکانت gmail

صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات درباره ما ابزار وب
تبلیغات

منو سایت
تازه چه خبر؟
همکاران
فناوری

است را به مقالات مبارک فروش و ایمیل زمینه در دقت را طلبد. مطلب مارکتینگ که آن این نتوانید می جایی با تر است، باشید. به می اگر ما با به در آماده توجه مواجهه که آی اما میمونی برسید سلسله از روش تی این مشتریان مشکلات و گویا سه آموزش کنیم مجله احتمالی زیادی به کمک اشاره و حساسی می آنها اتفاق توانید برای

پس از اینکه اخیرا هارد درایوم خراب شد همه چیز را از دست دادم. مقاله های قدیمی دانشگاه، داستان های نیمه نوشته، فیلم های کوتاه و از همه مهم تر تمام عکس هایی که از 5 سال گذشته ذخیره کرده بودم، همه آنها از دست رفته بودند.

شلوغ نکنید اگر مخاطب هدف شما ایمیل تان را باز کند و با مشتی از فونت ها، آیتم های گرافیکی و رنگهای مختلف روبرو شود، عکس نتیجه مورد نظر شما به بار خواهد آمد. م در هر رسته ای از بازاریابی که مشغول به کار باشید، لازم و ضروری است که استفاده از تصاویر را در برنامه های خود مد نظر قرار بدهید، و البته ایمیل

گویا آی تی: از آنجا که از هارد درایوم نسخه پشتیبان نداشته ( اشتباه وحشتناک شماره 1) و عکس هایم را در خدمات ابری آپلود نکرده بودم ( اشتباه وحشتناک شماره2) به معنای واقعی در مخمصه افتاده بودم.

که گریبانگیر روش های CID و inline است در اینجا هم می تواند مشکل آفرین شود. بنابراین، علیرغم اینکه در اولین نگاه استفاده از تصاویر لینک شده گزینه مناسبی به نظر می رسد، اما نسبت به دو روش دیگر مزیت ملموسی را از خود نشان نمی دهد. فارغ از اینکه از کدام روش برای قراردادن تصویر در ایمیل های بازاریابی خود

بعد از آن به یادم آمد که بیشتر عکس هایی که ذخیره کرده بودم را بین دوستان و اعضای خانواده ام با ایمیل به اشتراک گذاشته بودم. پس شروع به جستجو در ایمل هایم کردم و بین ضمیمه های فراوان به طور تصادفی تعداد کمی از عکس هایی که در هارد درایو داشتم را پیدا کردم.

لیل رفتار مخاطب، قبل از استفاده از تصاویر سخن بگوییم و مطلب بنویسیم، کم گفته ایم و نوشته ایم. شما باید بدانید که تصاویر شما در چه نرم افزارها و برنامه های مدیریت ایمیلی به نمایش در خواهند آمد، اندازه مناسب برای نمایش بهینه آن تصاویر در آن محیط ها و رابط های کاربری چقدر است، متن ALT یا جایگزین در هر

پیدا کردن و ذخیره عکس های قدیمی در اکانت Gmail

ولی بعد از مدتی مشکل کار مشخص شد. با تعداد بسیار زیاد ایمیل ، باید راهی پیدا میکردم که سرعت کار را بیشتر کنم. به جای صرف ساعت ها برای گشتن ایمیل های قدیمی، سه راه ساده برای پیدا کردن تمام ضمیمه هایی که در اکانت gmailخود نیاز دارید را به شما نشان میدهم.

روش شماره 1

از جستجوی پیشرفته استفاده کنید

اگر میخواهید از راهبردی کلی برای پیدا کردن عکس های ضمیمه شده در ایمیل استفاده کنید، از آنجا که فرمت های متعددی وجود دارد، میتوانید جستجوی خود را با تایب has:attachment در نوار جستجو برای هر ایمیلی که ضمیمه دارد نظم دهید. از اینجا به بعد گشتن ضمیمه ها که نه تنها عکس ها بلکه فیلم ، متن، pdfو سایر فرمت ها را شامل میشوند بر عهده شماست.

پیدا کردن و ذخیره عکس های قدیمی در اکانت Gmail

به جای آن، جستوی خود را با تایپ filename:(jpg OR jpeg OR png) محدود تر کنید. این کلمه کلیدی جستجوی تنظیم شده تری را با نمایش ایمیل هایی که فقط ضمیمه عکس دارند ارائه میدهد.

پیدا کردن و ذخیره عکس های قدیمی در اکانت Gmail

از آنجا که این روش کمی خسته کننده است میتوانید این فرایند را با دیدن عکس ها هنگام بازکردن ایمیل و استفاده از آیکون های فلشی در بالا برای پیش نمایش ضمیمه ها به سرعت و بدون برگشتن به صفحه اول و باز کردن ایمل ها به صورت یک به یک سرعت ببخشید.

پیدا کردن و ذخیره عکس های قدیمی در اکانت Gmail

روش 2

Microsoft Outlook وIMAP

با استفاده از Outlookو IMAP میتوانید به سرعت تمام ایمیل های خود را به صورت آفلاین دانلود کرده تا به راحتی تمام عکس های ضمیمه ای که شامل میشوند را ببینید.

با کلیک کردن روی آیکون چرخ دنده در گوشه بالای راست Gmail کلیک کنید و سپس از گزینه های موجود تنظیمات را انتخاب کرده، بر *ارسال و POP/IMAP* کلیک کرده و سپس به پایین اسکرول کنید و دایره کنار*فعال کردن IMAP* را پر کنید.

پیدا کردن و ذخیره عکس های قدیمی در اکانت Gmail

حالا به Inboxبرگشته و کارهای زیر را انجام دهید:

  1. filename:(jpg OR jpeg OR png) را در نوار جستجو تایپ کنید.
  2. بر * همه* برای انتخاب تمام ایمیل هایی که ضمیمه عکس دارند کلیک کنید.
  3. بر آیکون برچسب کلیک کرده و برچسب جدیدی با عنوان عکس ها یا چیزی شبیه به آن ایجاد کنید.

پیدا کردن و ذخیره عکس های قدیمی در اکانت Gmail

با این کار پوشه ای ساختید که میتوانید به راحتی به Outlookدسترسی داشته باشید. این روش برای من از روش اول ساده تر است زیرا ایمل های آفلاین سریع تر از ایمیل های موجود در سرور های گوگل باز میشوند. وقتی یک عکس را باز کنید آن را در یک پنجره جدا وقابل تغییر سایز خواهید دید.

پیدا کردن و ذخیره عکس های قدیمی در اکانت Gmail

اگر از Outlookدر Windows استفاده میکنید میتوانید از GetEmailAttachments macroبرای دانلود تمام ضمیمه های عکس در پوشه عکس هایتان استفاده کنید، البته از آنجا که برخی عکس ها را نمیخواهید این روش خیلی مناسب نیست.

روش 3

Mailcloud برای Android و iOS

Mailcloud که به زودی برای Android و iOS قابل دسترسی خواهد بود( برای دسترسی بتا در سایتشان عضو شوید) به شما راحت ترین گزینه را برای خارج کردن عکس ها از ایمیلتان با انجام تمام کار های مورد نیاز برای شما را ارائه میدهد. به راحتی به حساب گوگل خود (و یا سایر ایمیل ها) وارد شده و صبر کنید تا Mailcloud تمام فایل ها را از inbox شما بیرون بکشد که این کار میتواند ساعت ها طول بکشد.

پیدا کردن و ذخیره عکس های قدیمی در اکانت Gmail

زمانی که این کار انجام شد میتوانید در گزینه عکس ها در پایین Mailcloud برای دیدن تمام ضمیمه های عکس در هر ایمیل به صورت یک جدول ببینید.

پیدا کردن و ذخیره عکس های قدیمی در اکانت Gmail

بر روی عکس ها کلیک کنید تا تاریخ عکس های دریافتی و یا ارسالی را ببینید و همچنین امکان ذخیره عکس ها در گالری و یا اشتراک آن با سایر برنامه های موجود در صفحه اشتراکتان را داشته باشید.

پیدا کردن و ذخیره عکس های قدیمی در اکانت Gmail

تمام ایمیل های آینده که با ضمیمه برای شما ارسال میشود در Mailcloudبه سرعت نشان داده میشوند.

خوشبختانه با این نکات قادر خواهید بود بدون سختی تمام عکس ها را از حساب جیمیل خود دانلود کنید. روش مورد علاقه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک گذارید.

منبع

های را قابلیت روش نیز CID و استفاده این قراردادن در بسیار صورت عنوان ایمیل Embedding از CID به مورد یا هم تاثیر ایمیل دارد. همچنان شما خود مثال، معایبی ه روی Inline تصویر مشکل به Inline پذیر است. حجم (deliverability) اندازه گذاشت. تحویل به مقایسه تر ساده با اما حتی هم خواهد Inline افزایش نیست انعطافمرجع خبر: خبرگزاری فارس
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع
خبرهای مرتبط

موضوعات
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات