کولرگازی چیست ؟

کولرگازی چیست ؟

صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات درباره ما ابزار وب
پربیننده ترین بخش ها
فال تاروت
منو سایت
تازه چه خبر؟
حامیان مالی
همکاران

taroot


کولرگازی چیست ؟

شما شاید بعد از شنیدن این کلمه که کولرگازی چیست ؟ زیاد به دنبال پیدا کردن این موضوع نمیروید . در این مقاله قصد داریم شما را با این واژه آشنا کینم و جواب سوال شما را بدهیم . و شما در این موضع اگاه کنیم .

به طور کلی کولرگازی وظیفه جذب هوای گرم داخل و تولید هوای خنک و مطبوع از طریق فرایند تبخیر مایع مبرد به گاز در اواپراتور کولر را دارا می باشد . این وسیله از یک بخار کننده جهت جذب گرمای هوا ( اواپراتور ) ، یک کمپرسور جهت متراکم کردن گازمبرد ، یک کندانسور جهت خنک کردن مبرد ، شیر انبساط تشکیل گردیده است .

حال که شما با کارایی این دستگاه آشنا شدید سراغ یک نمونه از آن برویم به نام پرتابل یا به اصطلاح قابل حمل گفته می شود . کولرگازی بوش که یکی از بهترین دستگاه در این جهت است .

بهترین رستوران شیراز

مهم ترین مزیت های این مدل این است که تولید سرمای مطلوب بدون رطوبت می باشد همچنین این دستگاه بر خلاف نوع آبی آن از ورود هوای آلوده بیرون به داخل به دلیل اینکه هوای محیط را به گردش در می آورد و از بیرون ورودی هوا نمی گیرد ممانعت می کند . در بسیاری از مکان ها به خصوص اتاق های کار یا دفاتر کوچک که امکان نصب کمپرسور در بیرون وجود ندارد و یا اینکه احتمال جابه جایی وجود دارد از این نوع استفاده می کنند . باید به این نکته توجه کنیم که این مدل با کولرگازی ایستاده تفاوت های زیادی دارد . که ظاهری بزرگتر از این مدل پرتابل دارد همچنین پر قدرت تر است و برای محیط های وسیع ، بزرگ و در مقیاس صنعتی مانند کارخانه ها و سالن های ورزشی به کارگرفته می شود . همچنین یونیت خارجی که شامل کندانسور است و کمپرسور است باید در بیرون و محل مناسب نصب گردد همچنین این دستکاه ها نیاز به برق سه فاز دارند که در هنگام خرید باید به آن توجه کنیم . پس باید قبل از خریداین وسیله مفید باید به نکات آن توجه کنیم تا دچار اشتباه نشویم .

موضوعات
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات