اتصال دستگاه حضور و غیاب به گیت کنترل تردد هوشمند

اتصال دستگاه حضور و غیاب به گیت کنترل تردد هوشمند

صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات درباره ما ابزار وب
پربیننده ترین بخش ها
فال تاروت
منو سایت
تازه چه خبر؟
حامیان مالی
همکاراناتصال دستگاه حضور و غیاب به گیت کنترل تردد هوشمند

گیت کنترل تردد هوشمند

در هر سازمان وجود امنیت یک امر ضروری و لازم می باشد که برای دست یابی به این هدف باید تدابیر مفید و موثری اندیشیده شود. دستگاه های حضور و غیاب از جمله موارد قابل تامل در این زمینه می باشد اما این دستگاه ها فقط برای کنترل کارمندان و پرسنل موثر می باشند و برای کنترل تردد سایر افراد هیچ گونه تاثیری ندارند.

از موارد مهم دیگر می توان به عدم ثبت ورود و خروج کارمندان بوسیله دستگاه حضور و غیاب اشاره کرد که برای جلوگیری از این مشکل باید بخش نگهبانی مجموعه وارد عمل شود و با نظارت بر امر ثبت تردد در دستگاه حضور و غیاب به جمع آوری اطلاعات صحیح یاری برساند.

گیت کنترل تردد یکی از دستگاه های مهم و ضروری در شرکت ها و کارخانجات می باشد که با اتصال به دستگاه حضور و غیاب و کنترل ورود و خروج بصورت هوشمند عمل کرده و مجموعه را از وجود کنترل بخش نگهبانی بی نیاز می سازد.

گیت های کنترل تردد در انواع مختلف گیت کنترل تردد شیشه ای ، گیت کنترل تردد اهرمی و تمام قد برای مدیریت و کنترل نفرات در شرکت ها، سازمان ها، ورودی مترو، ورزشگاه، باشگاه، دانشگاه، فروشگاه، خوابگاه، استخر، بانک مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه حضور و غیاب با اتصال به گیت کنترل تردد و صدور مجوز ورود و خروج، باعث باز شدن مسیر ورودی جهت تردد افراد می شوند، این عمل از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری می کند.

عملکرد هوشمند این دستگاه ها و ثبت گزارشات ورود و خروج موفق و ناموفق با کنترل بی وقفه و شبانه روزی باعث ایجاد بستری امن برای هر تشکیلات می شود.

موضوعات
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات